
Fórum Kulturális Egyesület
adószám: 18946725-1-41
Te is a része vagy!
Ha örülsz, hogy csináljuk a Fórumot, támogass minket az adód 1%-ával!
Ezt minden évben május 20-ig tudod megtenni,
teljesen függetlenül az adóbevallásodtól!
Egy döntés évente, a hatása egész évben velünk marad. Kérlek szépen, ajánld fel az adód 1%-át a Fórum Kulturális Egyesület részére! Ha mindannyian így tennénk, akiknek örömöt ad a Fórum működése, többmilliós összeget kapnánk abból az adóból, amit azért fizetünk be, hogy a közös életünket szebbé tegye.
Szóval, ha szerinted jó dolog, hogy a Fórum létezik, hogy csináljuk, akkor szánj ránk két percet és egy százalékot az életedből!
Hálásan köszönjük annak a 47 embernek, akik tavaly így tettek, és így összesen
536 707 forinttal támogatták a Fórum működési költségeit!
.jpg)
Mit kell csinálni?
Először is, kattints ide. Ez az eszja.nav.gov.hu oldalra visz.
Kattints a belejentkezés gombra, és jelentkezz be az ügyfélkapudba.
Bal oldalon az adóbevallásod, jobb oldalon az 1+1 % nyilatkozatod van.
Az adataidat nem muszáj megadnod, üresen is hagyhatod őket. Az a rész arra van, hogy ha megadod, akkor infót szolgáltatsz a támogatott szervezeteknek, akik lekérhetik, és a statisztikájukban, terveikben érdekes lehet, de miattunk nyugodtan hagyd üresen.
Amire szükséged lesz, az ez a két infó:
Fórum Kulturális Egyesület
adószám: 18946725-1-41
Van egy másik százalék, amit egy egyháznak ajánlhatsz fel, ha szeretnél.
Figyelem! Addig nyomkodd a kék gombokat, amíg a BEADÁS gombig el nem jutsz, és vissza nem kérdez, hogy egészen biztosan beadod-e!
Ha sikerült nyilatkoznod, az így néz ki:

Örök hála, nagy köszönet neked!
Éljen a csodálatos építő, alkotó, gyógyító, nyitott kreatív közösség!
.png)